אנחנו מרכז הדרכה לרפואת חירום ובריאות, המספק חוויה לימודית הדרכתית שמטרתה ללמד אותך לתפקד ברוגע וביטחון ברגע האמת.
 

המדריכים שלנו עושים את המיטב כדי להעביר את כל הידע שברשותם, מתוך תחושת שליחות ונחישות לעזור לחניכים. מדריכנו מגיעים לקורס עם המון ניסיון וקורסים מובנים ובמקביל תמיד ערניים לסוגיות הדינמיות שעולות במהלך ההדרכה ודורשות התייחסות נקודתית.
 

שיטת הלימוד הייחודית שלנו פונה להגיון הפשוט, מארגנת את המידע שכבר קיים אצל המשתתפים והופכת אותו לידע שימושי ויעיל בעת הצורך. בצורה הזו, ניתן להגיע להבנה אמיתית, לפתח יכולת הבחנה בין מגוון מצבי החירום הרפואיים, לנבא התנהגות עתידית ולהתאים את הטיפול היעיל ביותר במהירות.  

ערכי ליבה אינקורס.png

ערכי הליבה

כחלק מהחוויה ההדרכתית השיעורים מועברים באופן ייחודי, מקורי, ענייני, פשוט וקליל. אלו הם עקרונות מנחים בשיטת ההדרכה  שלנו.

חשוב לנו להישאר ממוקדים בתכנים הרלוונטיים שנוגעים לכל תחום ולכן הסילבוס מתוכנן ביעילות ומקצועיות. אצלנו אין זמן מבוזבז.

השירות ניתן בשקיפות ובהירות, תוך זמינות מלאה לכל שאלה לאורך הדרך ומתן מענה כנה ופתוח בכל נושא.

הקידמה דורשת שיפור מתמיד ועקביות ולכן תמיד יש על מה לעבוד ובמה להשתפר. מכאן שסבלנות, סובלנות והקשבה הינם ערכי היסוד בכל הנוגע לקשר עם לקוחותינו.

מקור השם אינקורס.png

מקור השם "אינקורס"

השם "אינקורס" (באנגלית in-course), פירושו "להיות נוכח בקורס". עוד במקורות היהודיים נאמר ש"אם אני כאן הכל כאן ואם איני כאן מי כאן?". 

 

עיקרון הנוכחות הוא אחד הערכים החשובים ביותר לנו והוא חלק חשוב מפיתוח שיטת ההדרכה שלנו. השיטה מבוססת על תקשורת פתוחה, ישירה ואישית המושתתת על נוכחות פיזית ומחשבתית של המדריכים והמשתתפים בקורס.

מטרות אינקורס.png

מטרותינו

 1. הקניית תחושת הביטחון הדרושה, בכדי לפעול ברוגע במקרה הצורך בזמן חירום רפואי.

2. ייעול הנגשת הטיפול הראשוני שמוגש למטופל באמצעות יצירת שפה משותפת ואוניברסלית בין מגישי העזרה ראשונה בארץ ובעולם.

3. הטמעת החומר הנלמד לטווח הרחוק, באופן שיותיר  ואשר יתבטא בפעולות החיוניות להצלת חיים גם שנים לאחר הקורס.

 

כשאנחנו אומרים "חוויה הדרכתית" אנחנו באמת מתכוונים לכך שלא תשכחו אותנו כל כך מהר ואנחנו די בטוחים שלא רק שתשמחו שנגיע אליכם שוב, אלא שתבקשו גם את המדריך/ה שנכח/ה אצלכם בפעם האחרונה.

הנה אנחנו בפייסבוק

וגם באינסטגרם

ויש לנו גם ערוץ יוטיוב

ובלוג